Adana İlahi Grubu

Adana İlahi Grubu

 Hayatınızın en güzel ve en özel anlarını unutulmaz kılmak artık çok kolay. Hayatınızdaki en özel günü kaliteli kılmak bizim işimiz. GÜLFEYZA Organizasyon olarak bu hayırlı işte yanınızda olmaktan onur duyarız. 

GÜLFEYZA Organizasyon olarak daha önce yapılmamış ve yapılması herkesçe hayal edilen rüyalar gibi bir düğün sunuyoruz sizlere…

GÜLFEYZA Organizasyon olarak sizlere yıllardır titizlikle vermiş olduğumuz hizmetlerimizde, siz değerli müşterilerimizin taleplerine göre islami kuralların dışına çıkmadan hizmet vermekteyiz.

 İslami düğün alanında yaklaşık 15 yıl süreyle çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Amacımız peygamber efendimizin sünnetine uygun bir biçimde düğününüzü gerçekleştirmek.

 GÜLFEYZA Organizasyon olarak uzman kadromuzla yurt içi ve yurt dışı düğün, nişan, sünnet organizasyonlarınızda sizlere hizmet sunmaktayız. Ayrıca yılların vermiş olduğu tecrübeyle sizlere fiyat konusunda da yardımcı oluyoruz.

Aladağ Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Ceyhan Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Feke Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
İmamoğlu Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Karaisalı Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Karataş Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Kozan Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Pozantı Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Saimbeyli Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Seyhan Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Tufanbeyli Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Yumurtalık Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Yüreğir Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi

En mutlu gününüzü unutulmaz kılmak istiyorsanız  tek adresiniz GÜLFEYZA Organizasyon …

ADANA İLAHİ GRUBU VE SEMAZEN EKİBİ VE DİĞER ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ... Gülfeyza Dini Organizasyon+90 535 224 44 04