Balıkesir İlahi Grubu

Balıkesir İlahi Grubu

İnsan hayatında pek çok önemli zamanlar bulunmaktadır. Etkinlikler ve organizasyonlar herkes için farklı anlamlar taşımakta ve farklı yöntemler ile yapılmaktadır. Düğün, nişan, sünnet gibi ve daha birçok organizasyonlarınız için balıkesir ilahi grubu hizmet vermektedir. Tasavvuf seven insanlar için en özel anları ölümsüzleştirmek adına balıkesir dini düğünorganizasyonları yapılmaktadır. Gelin ve damadın bu en mutlu günlerinde her şey kusursuz olmalıdır. Bu neden ile büyük bir öz veri ve ihtimam ile aşamalar yürütülmektedir. Klasik düğün organizasyonlarının yanı sıra dinimize daha uygun düğünler için ekibimiz ile en özel gününüzü organize etmekteyiz. Gönül dünyamıza hitap eden ilahiler birçok insan tarafından sevilmekte ve dinlenmektedir.

Sema gösterileri herkesi hayretler içinde bırakmakta ve insanlar büyük bir heyecan ile bu gösterileri izlemektedir. Maneviyatı güçlü olan insanların yüreklerini ağzına getiren balıkesir semazen grubu her organizasyonunuza ayrı bir keyif katmaktadır. Hazreti Mevlana’nın da dediği gibi ‘’ Gel ne olursan gel ‘’ ilkesi ile hareket eden balıkesir semazen ekibi Ramazan etkinlikleri, sünnet düğünleri veya kına gecelerinde en unutulmaz gösterileri gerçekleştirmektedir.

Tasavvuf müziğinin en güzel örnekleri profesyonel sanatçılarımız tarafından seslendirilmektedir. balıkesir tasavvuf, en nadide sanatçılarımız tarafından insanların gölüne hitap edecek, kişiyi alıp bir yerlere götürecek seslendirilmektedir. Bu musiki grupta kişiler de enstrümanlar hakkında tercihler yapabilmektedir. Tambur, keman, tef, kemençe, ney ve kanun tercih yapılabilecek enstrümanlardandır.

Altıeylül Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Ayvalık Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Balya Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Bandırma Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Bigadiç Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Burhaniye Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Dursunbey Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Edremit Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Erdek Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Gömeç Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Gönen Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Havran Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
İvrindi Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Karesi Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Kepsut Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Manyas Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Marmara Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Savaştepe Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Sındırgı Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi
Susurluk Dini Organizasyon ve Düğün Ekibi


BALIKESİR İLAHİ GRUBU VE SEMAZEN EKİBİ VE DİĞER ORGANİZASYON HİZMETLERİMİZDEN YARARLANMAK İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ... Gülfeyza Dini Organizasyon+90 535 224 44 04