YEMEK & CATERİNG ORGANİZASYONU

Düğün ve sünnet organizasyonlarınızda Türk mutfağının eşsiz  lezzetini ve hizmetini sizlere sunuyoruz…

Yemek Organizasyonu

Düğün iş yeri yemek şirketleri aralarında sizlere kına gecesi organizasyonu sünnet düğünü organizasyonları hizmetlerinde gerekse garson temizlikçi aşçı ve yemek işleriniz için her türlü ekipmanı tedarik ediyoruz. Büyük Catering firmaları Tabldot Yemek Fiyatları arasında seçkin bir isim yapmış firmamız Yemek organizasyonu alanında güler yüzlü uzman ekiplerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet  sunma mutluluğunu yaşıyor.

Düğün Yemekleri Yapan Yemek Organizasyon Şirketi

Türkiye nin her bölgesine catering hizmet sunan firmamız özellikle yemek hizmeti çatal bıçak tabak gibi araç ve gereçleri sizleri zahmete sokmadan sadece sizin istekleriniz doğrultusunda bütün malzemeleri uygun fiyata kapınıza getiriyor. Yemek tarifleri bizim usta aşçılarımızın tavsiyeleri ile sizlere hazırlanıyor. Dünya  mutfağından profesyonel aşçılarımızla fuar açılışlarınızın daha zengin ve doyurucu bir kaliteyi davetlilerinize sunma olanağı sunuyor. 

BURSA VE İSTANBUL Yemek Organizasyonları 

BURSA VE  İSTANBUL avrupa ve anadolu yakasında bir çok yerde yemek catering hizmet veriyoruz.  Firma yemekleri, düğün salonları ve her türlü etkinlik özel ve kamu alanlarında yemek hizmetinde özellikle ve ilçeleri  semtleri gibi  her bölgeye düğün salonlarına kır bahçelerine özel mekanlara tekne davetlerine  doğum günü partilerine asker uğurlamalarına lüks otellere ve inşaat şirketinizde çalışan yönetici ve elemanlarınıza  daha sayamadığımız bir çok günü birlik mekanlara hizmeti götürüyoruz.