• Beyza & Erdoğan
  Beyza & Erdoğan, 09-11-2020

  Kına gecemde bir arkadaşımın tavsiyesi ile vesile oldular ömrümüzde bir kere nasip olacak bu güzel geceyi gülfeyza organizasyon kına ekibiyle ve organizasyonuyla güzelleştirmek özel günlerin güzelligini tatmak bambaşka duygu. Organizasyon sahiplerine teşekkür ediyorum güler yüzlü ve profesyonel ekibi icin iyi çalişmalar. Beyza ve Erdoğan çifti sevgilerimle

 • zeynep & halil
  zeynep & halil, 09-11-2020

  kızımın kına organizasyonunda bir dostumuzun tavsiyesi üzerine gül feyza organizasyonu aradık. doğrusu organizasyonumuzun mükemmel olması konusunda tedirgindik. ama gül feyza organizasyon sayesinde mükemmel bir kına gecesi programı yaşadık . gül feyza organizasyon ve mükemmel ekibine çok ama çok teşekkür ediyor tüm dostlarıma tavsiye ediyorum.

 • yusuf çolak
  yusuf çolak , 24-02-2019

  sünnet organizasyonumuzu sizin gibi şinin ehli bir firmaya yaptırdığımız için çok şanslıyız çok teşekkür ediyoruz.sizi herkese tavsiye ediyorum.

 • YUSUF KAHRAMAN
  YUSUF KAHRAMAN, 27-12-2017

  oğlumun düğün organizasyonunu gül feyza organizasyon gerçeklştirdi.tek kelimeyle kusursuz ve mükemmeldi.Allah razı olsun.bütün eş ve dostlarımıza tavsiye ediyoruz.a dan z ye siz isteyin gül feyza organizasyon gerçekleştirsin.

 • Şimşek Yıldırım
  Şimşek Yıldırım, 25-12-2017

  Kasım 11 2017 de oglumun sünnet düğününe sadece bir gün kala size ulaşdım aksiliklerden dolayı çokta tereddüt etmistim basınızıda agrıttım bu konuda ama size ne kadar teşekkür etsem az gelir çok harika bir ekibiniz var herkes bayıldı gösteriye bu kadar kısa sürede benim organizasyonumu yaptınız gerçekten çok çok teşekkür ediyorum herkese tavsiye ediyorum hayırlı kazançlar diliyorum

Sizde Yazın...